خدمات مراقبت و پرستاری از معلولان

هدف از ارائه این مطلب، آشنایی خانواده ها با ناتوانی ها و محدودیت هایی است که معلولان با آن رو به رو هستند. با مطالعه این مطلب شما می توانید به پاسخ پرسش های زیر در مورد خدمات پرستاری از معلولان دست یابید.

برای پرستاری و مراقبت از معلولین باید به چه نکاتی توجه داشت؟

چگونه می توانیم راحتی و امنیت معلول خانواده خود را تامین کنیم؟

آیا دریافت خدمات پرستاری از معلولان، از یک شرکت خدماتی نام آشنا مفید خواهد بود؟

مزایای دریافت خدمات پرستاری از معلولان، از شرکت خدماتی سما پارسا چیست؟

هزینه دریافت خدمات پرستاری از معلولان، چقدر است؟

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات پرستاری از معلولان در تهران کدام است؟

بنا بر این اگر عزیزی از خانواده شما دچار معلولیت جسمی و یا ذهنی است، مطالعه مطالب زیر به شما کمک خواهد کرد تا به بهترین راهکار ها برای تامین آسایش و ایمنی خانواده و فرد معلول در خانواده دست یابید.

برای آن که با خدمات پرستاری از معلولان آشنا شوید ابتدا لازم است تعریف درستی از معلولیت را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

پرستاری از معلولان

پرستاری از معلولان

معلولیت به چه معناست؟

معلولیت در واقع، به معنی ناتوانی یا محدویت در انجام کار های زندگی روزانه، به دلیل نواقص یا محدودیت های جسمی و یا ذهنی مادام العمر می باشد. فرد معلول برای انجام کار های روزانه خود نیاز به کمک دارد و از نظر روحی بسیار حساس و زود رنج خواهد بود.

مطالعات نشان داده است که ۲۰ درصد از معلولیت ها به دلایل ژنتیکی و مادر زادی و ۸۰ درصد از آن ها به دلایلی اکتسابی همچون؛ تصادف یا ابتلا به بیماری رخ می دهند.

پرستار معلولان

صرف نظر از علت ایجاد معلولیت، افراد معلول با چالش های زیادی در زندگی خود رو به رو هستند که باعث فشار های روحی سنگینی به خانواده آن ها و به خصوص خود فرد معلول، خواهد شد که حتی ممکن است به افسردگی معلول بیانجامد. بنا بر این، وجود یک پرستار دلسوز، مهربان، خوش برخورد و شاد می تواند علاوه بر کمک دائمی به انجام کار های فرد معلول به ایجاد حس آرامش و امنیت او نقش بسیار موثری داشته باشد.

فردی که پرستاری از معلولان را بر عهده می گیرد لازم است از روحیه قوی و هم چنین قدرت بدنی خوبی برخوردار باشد، برخی از معلولان به دلیل تحمل فشار های روانی زیاد، بسیار کم طاقت هستند که این امر ضرورت داشتن روحیه قوی و دلسوزانه پرستار آن ها را گوشزد می کند.

شرکت سما پارسا، با داشتن نیروهایی با تجربه در زمینه نگهداری از معلولان به کمک خانواده های دارای کودک معلول آمده و پرستارانی دلسوز، متعهد و با مهارت بالا را به این خانواده ها معرفی خواهد کرد.

بهترین خدمات پرستاری از معلولان، خدماتی است که با توجه به نیاز معلولان برنامه ریزی و طراحی شده باشد.

در شرکت سما پارسا، روان شناسان و متخصصینی فعالیت دارند که با بررسی دقیق مشکلات و ناتوانی های افراد دچار معلولیت، می کوشند بهترین خدمات پرستاری از معلولان را برنامه ریزی کرده و به پرستاران شرکت آموزش دهند تا حرفه ای ترین برنامه پرستاری از معلولان، برای تضمین سلامت روحی و جسمی فرد کم توان یا ناتوان، اجرا شود.

نوشتهٔ پیشین
پرستار کودک در شرکت خدماتی سما پارسا
نوشتهٔ بعدی
خدمات پرستاری از معلولان شرکت سما پارسا

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم