خدمات پرستار همراه بیمار

خدمات پرستار همراه بیمار (قسمت دوم)

هزینه دریافت خدمات پرستار همراه بیمار در شرکت خدماتی سما پارسا

به طور کلی هزینه پرستار همراه بیمار به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در زیر به برخی از عوامل موثر بر هزینه پرستار همراه بیمار اشاره ای خواهیم داشت.

شرایط بیمار و نوع مراقبت هایی که به آن نیاز دارد:

هزینه پرستار همراه بیمار بر اساس شرایط بیمار و هم چنین خدماتی که پزشک بیمار و یا خانواده بیمار از او انتظار دارند، متفاوت است. به طور مثال هزینه پرستار همراه برای بیمارانی که به مراقبت های بسیار حساس و خاص پزشکی نیاز دارند بالا تر از بیماران دچار بیماری های جزیی و نیازمند مراقبت هایی پیش پا افتاده، می باشد از جمله بیماری هایی که نیاز به خدمات پیشرفته تر پزشکی می باشند می توان به بیماران دیالیزی اشاره کرد، بیماران دیالیزی که مرتب نیاز به دیالیز دارند لازم است تا حداقل چند روز در هفته مراقبت های حساس پزشکی را توسط پرستار همراهی خبره و با تجربه دریافت نمایند.

بیمار چند ساعت در روز نیاز به مراقبت دارد؟

همان طور که می دانید پرستاران قراردادی که به عنوان پرستار همراه بیمار در بیمارستان ها و یا منزل بیمار در زمینه خدمات رسانی به بیماران فعالیت می کنند، در ساعات مختلفی به پرستاری از بیماران می پردازند به طور مثال برخی از آن ها به صورت پاره وقت به مراقبت و پرستاری از بیمار می پردازند و برخی دیگر به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی یا ۱۲ ساعته از بیمار مراقبت می کنند. تعداد ساعات حضور و فعالیت پرستار در میزان هزینه پرستار همراه بیمار موثر خواهد بود.

وضعیت سلامت روحی و روانی بیمار :

بیمارانی که از مشکلات روحی و روانی رنج می برند می توانند وظیفه پرستاری و مراقبت پرستار همراه بیمار را با چالش های زیادی رو به رو کنند. این بیماران معمولا همکاری لازم را با پرستار خود نداشته و حتی در موارد شدید بیماری، ممکن است امنیت پرستار را به مخاطره بیاندازند. بنا براین، حضور پرستاری که به تمام امور روان شناسی برخورد با این گونه بیماران آشنا باشد لازم و ضروری بوده و عموما میزان حقوق این پرستاران به علت سختی کار آن ها بیشتر خواهد بود.

خدمات پرستار همراه بیمار

پرستار همراه بیمار

وضعیت تحرک بیمار و توانایی رفتن به سرویس بهداشتی:

اینکه بیمار می تواند با کمک پرستار همراه بیمار، برای اجابت مزاج به سرویس بهداشتی برود یا اینکه برای اجابت مزاج نیاز به لگن یا پوشک شدن دارد، نیز می تواند در هزینه پرستار همراه بیمار تاثیر گذار باشد.

وضعیت تهیه غذای پرستار همراه بیمار چگونه باشد؟

اینکه پرستار همراه بیمار، بتواند از غذای بیمارستان استفاده کند یا خودش باید غذای مورد نیاز خود را در هنگام حضور در کنار بیمار تهیه کند، نیز در میزان حقوق پرستار همراه بیمار موثر خواهد بود.

آیا بیمار به طور عادی می خوابد؟

برخی از بیماران به علت درد های مداوم شبانگاهی و یا مشکلات بدخوابی مختلفی که با آن رو به رو هستند نمی توانند به خوبی بخوابند. در این شرایط پرستار همراه بیمار وظیفه دارد چندین و چند بار از خواب بیدار شده و به مشکلات بیمار رسیدگی کند، چنین شرایطی معمولا بر میزان دستمزد پرستار همراه بیمار موثر خواهد بود.

شرکت سما پارسا یکی از مطمئن ترین شرکت های خدماتی است که در زمینه اعزام خانم برای سالمند، تامین نیروی انسانی و تامین پرستار همراه بیمار و… فعالیت دارد.

در مجموعه سما پارسا گروهی از بهترین و با تجربه ترین پرستاران همراه بیمار خانم و آقا، فعالیت کرده و تلاش می کنند با بهره گیری از اصول علمی پزشکی، آسودگی هرچه بیشتری برای بیماران فراهم آورند. برای ارتباط با این شرکت و اطلاع از هزینه ارائه خدمات پرستاری کافی است با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

نوشتهٔ پیشین
خدمات پرستار همراه بیمار (قسمت اول)
نوشتهٔ بعدی
خدمات پرستاری شرکت سما پارسا

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم