فرآیند خدمات آزمایش در منزل چگونه است؟

هر گاه به دلایل مختلفی همچون عدم توانایی برای مراجعه حضوری به آزمایشگاه، تمایل دارید از خدمات آزمایش در منزل استفاده نمایید، می توانید با شرکت سما پارسا تماس گرفته و پس از ذکر آدرس منزل، سن و جنس بیمار، نوع آزمایش مورد نظر و.. هماهنگی های لازم برای ارائه خدمات آزمایش در منزل انجام شده و از خدمات آزمایش در منزل این شرکت استفاده نمایید.

شرکت سما پارسا نیرو های متخصص خود که در زمینه انجام انواع آزمایش در منزل آموزش دیده اند را در کوتاه ترین زمان ممکن و به همراه تمام تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای نمونه گیری، به محل مورد نظر شما اعزام خواهد کرد تا دقیق ترین آزمایشات توسط ماهر ترین نیرو های متخصص با کم ترین هزینه ممکن در منزل شما انجام شود.

شاید برای بسیاری از شما این سوال ایجاد شود که آیا می توان تمامی انواع آزمایشات را در منزل انجام داد؟ کدام یک از آزمایشات قابلیت اجرا در منزل را ندارد؟ چه آزمایشاتی می توانند در منزل شخص انجام شوند؟ مزایای استفاده از خدمات آزمایش در منزل چیست؟ همه و همه سوالاتی است که برای بسیاری از بیماران و خانواده های آن ها، به وجود خواهد آمد. برای پاسخ به این سوالات کافی است تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

کدام آزمایشات در لیست خدمات آزمایش در منزل قرار می گیرند؟

انواع خدمات آزمایش در منزل، نیاز به تجهیزات و ابزار خاص آن آزمایش دارد. به طور مثال ابزار مورد نیاز برای انجام یک آزمایش کشت ادرار ۲۴ ساعته با آزمایش ساده ادرار تفاوت دارد. علاوه بر این، شرکت های خدماتی مختلفی که در زمینه انجام انواع آزمایش در منزل فعالیت می کنند ممکن است تعداد گوناگونی از آزمایشات را پوشش دهند اما به طور کلی طیف وسیعی از آزمایشات عمومی و هم چنین آزمایشات تخصصی ساده در لیست خدمات آزمایش در منزل شرکت های خدماتی مختلف قرار می گیرد که در زیر به آن ها اشاره ای خواهیم داشت.

آزمایش در منزل

آزمایش در منزل

آزمایش خون:

آزمایش خون تقریبا جزو آزمایشات ساده و پر کاربرد خدمات آزمایش در منزل می باشد که توسط بسیاری از شرکت های خدماتی انجام می شود. انجام این آزمایش در بسیاری از بیماران و سالمندان مختلف به طور منظم و دقیق ضروری می باشد که برای راحتی بیمار و خانواده او به استفاده از خدمات آزمایش در منزل، توصیه می شود.

آزمایش مدفوع و ادرار:

آزمایش مدفوع و ادرار نیز از جمله آزمایشات ساده ای است که در خدمات آزمایش در منزل وجود دارد.

آزمایش های تخصصی تری همچون تست های اعتیاد، تست های بارداری، آزمایشات هورمونی مختلف، آزمایش تیروئید، نمونه گیری از بزاق بیمار، تست های پاتوبیولوژی و هماتولوژی و… نیز در لیست خدمات آزمایش در منزل قرار می گیرند.

شرکت سما پارسا با داشتن کارکنانی دلسوز، متعهد، منظم و کار آزموده می کوشد تا بهترین خدمات آزمایش در منزل را با کم ترین هزینه ممکن، به خانواده های عزیز ایرانی ارائه دهد برای ارتباط با کارشناسان شرکت خدماتی سما پارسا و دریافت انواع مختلف خدمات آزمایش در منزل کافی است با شماه های زیر تماس حاصل فرمایید.

نوشتهٔ پیشین
فیزیوتراپی در منزل
نوشتهٔ بعدی
خدمات ماساژ درمانی در شرکت سما پارسا

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم