دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل چگونه خواهد بود؟

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل، شما ابتدا لازم است بهترین شرکت خدماتی ارائه دهنده فیزیوتراپی در منزل را شناسایی نمایید. برای تشخیص مناسب بودن شرکت خدماتی باید به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید که در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم داشت.

تبحر فیزیوتراپ هایی که توسط شرکت خدماتی فیزیوتراپی در منزل به مشتریان معرفی می شوند:

همان گونه که می دانید، مهم ترین و اساسی ترین مسئله در ارتباط با خدمات فیزیوتراپی در منزل، داشتن دانش کافی فیزیوتراپ می باشد زیرا اگر خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط افراد با تجربه و ماهر صورت نگیرد و اصول فیزیوتراپی رعایت نگردد نه تنها در بهبودی بیمار و بازگشت توان فرد موثر نخواهد بود بلکه گاهی موجب آسیب هایی جبران ناپذیر به بدن بیمار خواهد شد.

قیمت مناسب فیزیوتراپی در منزل:

قیمت مناسب نیز مورد دیگری است که باید در انتخاب بهترین شرکت خدماتی ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی در منزل، به آن توجه کافی داشت.

کیفیت تضمین شده فیزیوتراپی در منزل:

همان طور که گفته شد، کیفیت خدمات فیزیوتراپی در منزل مهم ترین نکته ای است که هنگام انتخاب شرکت خدماتی ارائه کننده این خدمات، به آن توجه داشت اما چگونه می توان از کیفیت این خدمات آگاهی یافت؟ تجربه افرادی که در گذشته از این خدمات استفاده کرده اند می تواند راه گشا باشد علاوه بر این برخی از شرکت های خدماتی برای تضمین کردن کیفیت کار متخصصین خود، جلسه اول درمان را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهند و در صورت عدم رضایت بیمار و یا هر مشکل دیگری هیچ هزینه ای از بیمار دریافت نخواهد شد.

پس از انتخاب بهترین شرکت خدماتی ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی در منزل، اولین جلسه درمان و اولین ملاقات بیمار با فیزیوتراپ اتفاق می افتد.

در اولین جلسه ای که فیزیوتراپ با بیمار ملاقات می کند، فیزیوتراپ ابتدا وضعیت جسمانی بیمار را به طور دقیق بررسی می کند و با معاینه فیزیکی و پرسیدن سوالات خاصی، مشکل بیمار را تشخیص داده و با توجه به آن شروع به طراحی برنامه حرفه ای فیزیوتراپی در منزل می نماید و از همان جلسه اول کار درمان و فیزیوتراپی در منزل انجام خواهد شد.

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

برای داشتن فیزیوتراپی بهتر و راحت تر بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

اختصاص دادن یک محل مناسب در منزل برای انجام کار فیزیوتراپی:

اتاقی که برای انجام فیزیوتراپی در منزل اختصاص می دهید، لازم است دارای نور کافی و فضای کافی بوده و هم چنین باید اشیای تیز از اتاق خارج شود شود تا در صورت افتادن بیمار در هنگام انجام فعالیت های فیزیوتراپی، بدن بیمار آسیب نبیند.

ایجاد آرامش در منزل:

تمام عواملی که باعث بر هم زدن تمرکز بیمار و فیزیوتراپ می شود باید تا حد امکان از اتاق خارج شوند. صدای تلویزیون، تلفن و موبایل، سر و صدای کودکان، ورود سر زده افراد به اتاق و… می تواند باعث برهم زدن آرامش بیمار و فیزیوتراپ شود.

حضور یک یا دو نفر از اعضای خانواده در جلسه اول درمان:

در جلسه اول ملاقات معمولا برنامه های ورزش خانگی به بیمار داده می شود و نکاتی به بیمار گفته می شود که بهتر است در حضور یک یا دو نفر از اعضای خانواده مطرح شود تا در صورت فراموش شدن توسط بیمار، اعضای خانواده به او یاد آوری کنند.

شرکت سما پارسا با دارا بودن کادر مجربی از بهترین و ماهر ترین فیزیوتراپ ها، بهترین برنامه های درمانی را با توجه به مشکل شما طراحی کرده و در اختیار شما قرار خواهد داد برای ارتباط با این شرکت کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
خدمات فیزیوتراپی در منزل
نوشتهٔ بعدی
آزمایش در منزل

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم