خدمات پرستاری از سالمندان در شرکت سما پارسا

خدمات پرستاری از سالمندان در شرکت سما پارسا

هزینه پرستاری از سالمندان در منزل

بلافاصله بعد از آن که تصمیم می گیرید از خدمات نگهداری سالمند در منزل بهره مند شوید سوالات مختلفی ذهن شما را مشغول خواهد کرد. هزینه دریافت خدمات پرستاری از سالمندان چقدر است؟ چه عواملی بر کاهش یا افزایش هزینه خدمات پرستاری از سالمندان عصا به دست در منزل موثر است؟ کدام شرکت ارائه کننده خدمات پرستاری از سالمندان، قیمت مناسب تر و خدمات با کیفیت تری را ارائه می دهد؟ قیمت خدمات پرستاری از سالمندان در منزل، بر چه اساسی تعیین می شود؟

پرسیدن این سوال ها از خود موجب تشویش ذهنی شما شده و قدرت تصمیم گیری درست شما را کاهش خواهند داد اما نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به تمام پرسش ها و دغدغه های شما پاسخ دهیم پس برای یافتن پاسخ های خود تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید زیرا ما در این مطلب سعی کرده ایم تمام عوامل موثر بر هزینه دریافت خدمات پرستاری از سالمندان را با تمام جزییات برای شما شرح دهیم تا با دید باز تری به انتخاب بهترین و ارزان ترین شرکت خدماتی ارائه دهنده خدمات پرستاری از سالمندان، دست بزنید.

هزینه دریافت خدمات پرستاری از سالمندان در منزل

پرستاری از سالمندان در منزل، با توجه به میزان ناتوانی سالمند در انجام امور شخصی، شامل وظایفی همچون، آشپزی، نظافت منزل سالمندی که در خانه ای مستقل زندگی می کند، رسیدگی به کار های روزانه سالمند مانند دادن به موقع دارو ها، چکاب های پزشکی مرتب، کمک به انجام امور شخصی سالمند مثل تعویض لباس، راه رفتن و نشستن و برخاستن، تعویض پوشک در سالمند پوشکی در صورتی که سالمند نیاز به آن داشته باشد و… می باشد. زمانی که شما تصمیم به دریافت خدمات پرستاری از سالمند، می گیرید لازم است بودجه ای را برای حقوق پرستار، بودجه ای برای هزینه شرکت خدماتی ارائه دهنده خدمات پرستاری از سالمندان و هم چنین هزینه ای را برای مخارج روزانه زندگی سالمند خود در نظر بگیرید.

اما عوامل بسیار متنوعی در میزان حقوق پرستاران سالمندان تاثیر گذار می باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت.

ساعات حضور پرستار در منزل:

شرکت های خدماتی، معمولا به چهار صورت زیر اقدام به اعزام پرستار سالمند در منزل، می کنند.

پرستاری ۲۴ ساعته از سالمند:

در این حالت پرستار به صورت شبانه روزی و دائمی مسئول مراقبت از سالمند می باشد و هزینه ای برای خورد و خوراک نخواهد داشت.

پرستاری روزانه از سالمند به صورت ۸ ساعت روز کاری:

در این حالت پرستار سالمند به میزان یک شیفت کاری حقوق دریافت خواهد کرد.

پرستاری ۱۲ ساعته به صورت روزانه یا شبانه

پرستار پاره وقت

خدمات پرستاری از سالمندان در شرکت سما پارسا

خدمات پرستاری از سالمندان در منزل

خدماتی که سالمند نیاز دارد:

یکی دیگر از عوامل موثر در میزان هزینه خدمات پرستاری از سالمندان، نوع خدمات مورد نیاز سالمند می باشد که با میزان ناتوانی سالمند در انجام کار های شخصی مشخص می شود.

محل زندگی سالمند:

شاید بپرسید چگونه محل زندگی سالمند بر هزینه خدمات پرستاری از سالمند تاثیر گذار خواهد بود. دسترسی محل زندگی سالمند به وسایل نقلیه عمومی و… باعث خواهد شد پرستار هزینه زیادی برای رفت و آمد بپردازد در این حالت بهتر است پرستار به صورت ۲۴ ساعته استخدام شود.

عوامل گفته شده مهم ترین عوامل موثر در هزینه دریافت خدمات پرستاری از سالمندان می باشد، در شرکت سما پارسا سعی شده است تا برترین خدمات نگهداری سالمند و ارائه راننده آمبولانس در مواقع ضروری با کمترین هزینه به خانواده های ایرانی عزیز ارائه شود شما می توانید برای ارتباط با شرکت خدماتی سما پارسا و آگاهی از این هزینه ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

نوشتهٔ پیشین
پرستار سالمند در شرکت سما پارسا
نوشتهٔ بعدی
وظایف پرستار همراه بیمار در بیمارستان چیست؟

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم