خدمات فیزیوتراپی در منزل شرکت سما پارسا:

امروزه خدمات فیزیوتراپی در منزل، یکی از پرطرفدار ترین خدمات فیزیوتراپی است. استقبال زیاد مشتریان از این خدمات به علت مزایایی است این روش برای مشتریان فراهم آورده است که در مطالب بعدی به آن ها اشاره خواهیم کرد اما در این مطلب قصد داریم تعریفی کلی از خدمات فیزیوتراپی در منزل، ویژگی های بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی و… ارائه دهیم بنا بر این اگر شما نیز قصد دارید از این خدمات و مزایایی که به همراه دارد استفاده نمایید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

فیزیوتراپی در منزل چیست:

شاید تا کنون بار ها و بار ها در مورد فیزیوتراپی و ثاتیرات آن بر بدن مطلبی را شنیده باشید اما مطابق با تعریف درست و استاندار فیزیوتراپی، در واقع فرآیندی است که به باز گرداندن توانایی افراد پس از یک آسیب بدنی می پردازد.

به طور کلی، افرادی که به دلایل مختلفی همچون شکستگی های استخوانی، آسیب هایی که حین ورزش ممکن است به بدن فرد وارد شود، درد های عضلانی و… دچار کاهش توان شده اند با انجام دوره های فیزیوتراپی می توانند قدرت و حرکت بدن خود را به توان اولیه باز گردانند.

به عبارت دیگر هدف فیزیوتراپی به حداکثر رساندن قدرت عضلات و استخوان ها و تحریک آن ها برای فعالیت مطلوب تر و قدرتمند تر می باشد.

روش های فیزیوتراپی در منزل بسیار متنوع بوده و هر کدام از آن ها برای افراد خاصی و درد های مختلفی تجویز می شوند.

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

در زیر به برخی از روش های خدمات فیزیوتراپی در منزل اشاره ای خواهیم داشت.

انواع روش های فیزیوتراپی در منزل

ماساژ درمانی: این روش که علاقه مندان بسیار زیادی نیز دارد، در روش ماساژ درمانی فیزیوتراپی در منزل، از طریق ماساژ هایی حرفه ای، مطابق با اصول استاندارد و با در نظر گرفتن آناتومی بدن به ریلکس تر شدن عضلات و رفع خستگی بدن کمک می شود.

آب درمانی: در روش آب درمانی استفاده از آب با دمای مختلف سرد، گرم و ولرم می تواند اثرات مختلفی در بدن بیمار ایجاد کند که از آن طریق می توان درد های عضلانی و بیماری هایی همچون دیسک کمر، التهابات مفاصل، آسیب های کبدی، تب روماتیسمی و… را به طور شگفت انگیزی درمان کرد.

برنامه های ورزشی خاص: در روش فیزیوتراپی در منزل از طریق ورزش و فعالیت های کششی می توان توان بدن را به آن باز گرداند. این گونه برنامه های ورزشی معمولا با وسایل و تجهیزات ورزشی خاصی انجام می گیرد که در روش فیزیوتراپی در منزل، تمام تجهیزات مورد نیاز به منزل بیمار انتقال پیدا می کند.

روش های الکتروتراپی: الکتروتراپی نیز یکی دیگر از زیر شاخه های پرکاربرد علم فیزیوتراپی است که به کمک آن می توان بسیاری از بیماری های سیستم عضلانی- اسکلتی را درمان کرد.

همه این روش ها هنگامی موثر خواهد بود که توسط متخصصین این رشته و با دقت و به طور کاملا استاندارد و اصولی انجام شود در غیر این صورت می تواند آسیب های جبران ناپذیری به بدن وارد کند.

شرکت سما با دارا بودن کادر مجربی از متخصصین حیطه فیزیوتراپی و کارشناسان فیزیوتراپی در منزل، کوشیده است تا بهترین، موثر ترین و اصولی ترین خدمات فیزیوتراپی را در منزل شما ارائه دهد. برای ارتباط با این شرکت کافی است با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

نوشتهٔ پیشین
هزینه خدمات نظافت منزل و ساختمان
نوشتهٔ بعدی
فیزیوتراپی در منزل

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم