استفاده از خدمات آزمایش در منزل به چه افرادی پیشنهاد می شود؟

خدمات آزمایش در منزل مزایای بسیار زیادی را برای افراد مختلف فراهم می آورد اما برای برخی از بیماران استفاده این خدمات اکیدا توصیه می شود.

در زیر به برخی از این افراد اشاره ای خواهیم داشت.

افرادی که در مرحله استراحت پس از عمل جراحی قرار دارند:

در مورد کسانی که به تازگی عمل جراحی را تجربه کرده اند، داشتن استراحت کافی یکی از حیاتی ترین مسائلی است که باید به آن توجه داشت در این هنگام بسیاری از افراد به دستور پزشک متخصص خود و با توجه به نوع جراحی ای که داشته اند باید به صورت منظم آزمایشات خاصی را انجام دهند اما چگونه می توان هم برنامه منظم آزمایشات را اجرا کرد و هم اینکه شرایط لازم برای استراحت کامل بیمار را فراهم آورد؟

علاوه بر این بسیاری از بیماران پس از جراحی درد های شدیدی دارند و به همین دلیل قادر به رفت و آمد به محل آزمایشگاه و انتظار در صف های آزمایشگاه نیستند بنا براین، بهترین راه حل در این افراد استفاده از خدمات آزمایش در منزل می باشد. خدمات آزمایش در منزل در این افراد علاوه بر عدم ایجاد اختلال در استراحت بیمار انجام آزمایشات مربوطه را در کم ترین زمان ممکن می سازد.

آزمایش در منزل

زنان باردار:

انجام آزمایش در منزل در زنان بارداری که به دلیل مشکلات مختلف قادر به حضور در محل آزمایشگاه ها نیستند می تواند بسیار مفید باشد. برخی از خانم های باردار به دستور پزشک متخصص زنان و زایمان، باید در طول بارداری استراحت مطلق داشته باشند و کوچک ترین حرکتی در این افراد می تواند بسیار خطر ساز باشد. استفاده از خدمات آزمایش در منزل در این گونه افراد نیز اکیدا توصیه می شود.

سالمندان عصا به دست یا ناتوان:

سالمندانی که به علت ناتوانی قادر به خروج از منزل و مراجعه حضوری به آزمایشگاه ها نیستند نیز جزو افرادی محسوب می شوند که کاندید دریافت خدمات آزمایش در منزل می باشند. آزمایش در منزل در راحتی و سلامت سالمندان نقش بسیار موثری خواهد داشت.

کودکانی که از حضور در مراکز درمانی ترس شدیدی دارند:

برخی از کودکان از محیط های درمانی نظیر بیمارستان ها، درمانگاه ها، آزمایشگاه ها و… هراس شدیدی دارند و با دیدن روپوش سفید پزشکی و تعداد زیادی از کارکنان مرکز درمانی، شروع به گریه و بی قراری می کنند در این گونه کودکان استفاده از خدمات آزمایش در منزل و انجام آزمایش در منزل و حتی در اتاق خود کودک می تواند در آرامش روانی کودک بسیار موثر بود و همکاری او را افزایش دهد.

معلولین:

استفاده از خدمات آزمایش در منزل در معلولین نیز می تواند سختی های رفت و آمد این عزیزان را برطرف ساخته و به آرامش خاطر معلولین کمک نماید.
شرکت سما پارسا با دارا بودن برترین متخصصین و کارشناسان، امکان استفاده از خدمات آزمایش در منزل را با بالاترین کیفیت ممکن و کم ترین هزینه برای هم وطنان عزیز ایرانی فراهم آورده است برای ارتباط با شرکت سما پارسا کافی است با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

نوشتهٔ پیشین
انجام آزمایشات در منزل
نوشتهٔ بعدی
پرستار سالمندان

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم